Mieszkanie na sprzedaż
Mogilno Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Wtorek, 12 Maj, 2026 15:19
175 000 zł
7795 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:22,45 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :Poddasze
- Liczba pięter:1 piętro
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1956
- Stan:Do odświeżenia
- Forma kuchni:Oddzielna
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Inf. dodatkowe:Pom. użytkowe, Piwnica
- Nr. księgi wieczystej:Pokaż Przeglądaj księge →
- Cena: 175 000 zł / 7795 zł/m2
- Ulica: Mickiewicza
Opis oferty
Sprzedam mieszkanie w Mogilnie na poddaszu, blisko centrum miasta,po generalnym remoncie, wymieniona instalacja gazowa, elektryczna i wodna.Ogrzewanie elektryczne podłogowe w kuchni, łazience i przedpokoju.
Mieszkanie o powierzchni użytkowej 22 ,45m2 i za to płacisz czynsz do wspólnoty tylko 160zł +media.Powierzchnia mieszkania 45, 05m2.Mieszkanie ciepłe, tanie w utrzymaniu,małe rachunki,blok ocieplony.Udzał procentowy w terenie zielonym obok bloku.
Lokalizacja: Mogilno
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 149000 zł do 201500 zł Powierzchnia : od 19 m2 do 25 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Mariola
Konto prywatne
Na Lento.pl od 06 lut 2026
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook